IXTA26P20P
DigiKeys produktnummer
238-IXTA26P20P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTA26P20P
Beskrivelse
MOSFET P-CH 200V 26A TO263
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 200 V 26A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering TO-263AA
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
56 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2740 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
300W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
170mOhm ved 13A, 10V