IXFX520N075T2
DigiKeys produktnummer
238-IXFX520N075T2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFX520N075T2
Beskrivelse
MOSFET N-CH 75V 520A PLUS247-3
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 75 V 520A (Tc) 1250W (Tc) Gjennomgående hull PLUS247™-3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 8mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
545 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
41000 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1250W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
75 V
Leverandørens enhetsforpakning
PLUS247™-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.2mOhm ved 100A, 10V