IXFX32N100Q3
DigiKeys produktnummer
IXFX32N100Q3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFX32N100Q3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1000V 32A PLUS247-3
Produsentens standard leveringstid
34 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1000 V 32A (Tc) 1250W (Tc) Gjennomgående hull PLUS247™-3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
6.5V ved 8mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
195 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
9940 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1250W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1000 V
Leverandørens enhetsforpakning
PLUS247™-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
320mOhm ved 16A, 10V