IXFX30N110P er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
STMicroelectronics
På lager: 286
Datablad
N-kanal 1100 V 30A (Tc) 960W (Tc) Gjennomgående hull PLUS247™-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IXFX30N110P
DigiKeys produktnummer
IXFX30N110P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFX30N110P
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1100V 30A PLUS247-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
6.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
235 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
13600 pF @ 25 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
960W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
1100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PLUS247™-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
360mOhm ved 15A, 10V