IXFN90N170SK
DigiKeys produktnummer
238-IXFN90N170SK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFN90N170SK
Beskrivelse
SICFET N-CH 1700V 90A SOT227B
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1700 V 90A (Tc) Chassismontering SOT-227B
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 36mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
376 nC @ 20 V
Vgs (maks)
+20V, -5V
Delestatus
Utdatert
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7340 pF @ 1000 V
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Chassismontering
Drain til Source-spenning
1700 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-227B
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
35mOhm ved 100A, 20V