IXFN75N120SK
DigiKeys produktnummer
238-IXFN75N120SK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFN75N120SK
Beskrivelse
SIC AND MULTICHIP DISCRETE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 75A (Tc) Chassismontering SOT-227B
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
27mOhm ved 50A, 15V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
3,6V ved 18mA
Emballasje
Rør
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
158 nC @ 15 V
Delestatus
Utdatert
Vgs (maks)
+15V, -4V
FET-type
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4820 pF @ 1000 V
Teknologi
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Chassismontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-227B
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V