IXFK40N90P
DigiKeys produktnummer
IXFK40N90P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFK40N90P
Beskrivelse
MOSFET N-CH 900V 40A TO264AA
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 900 V 40A (Tc) 960W (Tc) Gjennomgående hull TO-264AA (IXFK)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
6.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
230 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
14000 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
960W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
900 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-264AA (IXFK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
230mOhm ved 20A, 10V