IXFH340N075T2
DigiKeys produktnummer
238-IXFH340N075T2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFH340N075T2
Beskrivelse
MOSFET N-CH 75V 340A TO247AD
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 75 V 340A (Tc) 935W (Tc) Gjennomgående hull TO-247AD (IXFH)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 3mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
300 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
19000 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
935W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
75 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247AD (IXFH)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.2mOhm ved 100A, 10V