IXFH32N100X
DigiKeys produktnummer
IXFH32N100X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFH32N100X
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1000V 32A TO247
Produsentens standard leveringstid
41 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1000 V 32A (Tc) 890W (Tc) Gjennomgående hull TO-247
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
6V ved 4mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
130 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4075 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
890W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
1000 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
220mOhm ved 16A, 10V