IXFH24N90P
DigiKeys produktnummer
IXFH24N90P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFH24N90P
Beskrivelse
MOSFET N-CH 900V 24A TO247AD
Produsentens standard leveringstid
46 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 900 V 24A (Tc) 660W (Tc) Gjennomgående hull TO-247AD (IXFH)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
6.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
130 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7200 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
660W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
900 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247AD (IXFH)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
420mOhm ved 12A, 10V