DSI30-12A
DigiKeys produktnummer
DSI30-12A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSI30-12A
Beskrivelse
DIODE STANDARD 1200V 30A TO220AC
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 30A Gjennomgående hull TO-220AC
Kategori
Hurtighet
Standard gjenoppretting >500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
40 µA @ 1200 V
Emballasje
Rør
Kapasitans ved Vr, F
10pF ved 400V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
30A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.29 V @ 30 A