DSEP15-06A
DigiKeys produktnummer
DSEP15-06A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSEP15-06A
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 600 V 15A Gjennomgående hull TO-220AC
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
35 ns
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 600 V
Emballasje
Rør
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
15A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
2.04 V @ 15 A