DCK20C650HB
DigiKeys produktnummer
238-DCK20C650HB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCK20C650HB
Beskrivelse
SIC SCHOTTKY DIODE COMMON CATHOD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 650 V 60A Gjennomgående hull TO-247-3
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.55 V @ 10 A
Produsent
IXYS
Hurtighet
Ingen gjenopprettingstid > 500mA (Io)
Emballasje
Rør
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Delestatus
Aktiv
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 650 V
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Teknologi
SiC (Silicon Carbide) Schottky
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Kapsling
TO-247-3
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
60A