CPC1006NTR
DigiKeys produktnummer
212-CPC1006NTR-ND - Tape og spole (TR)
212-CPC1006NTRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
212-CPC1006NTRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CPC1006NTR
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 75MA 0-60V
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CPC1006NTR Modeller
Kategori
Spenning - last
0 V ~ 60 V
Produsent
Belastningsstrøm
75 mA
Serie
Motstand på-stilling (maks)
10 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Termineringsstil
Måkevinge
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Kapsling
Relétype
Fotokoblet relé (fotorelé)
Leverandørens enhetsforpakning
4-SOP
Krets
Godkjenningsbyrå
CSA, TUV, UL
Utgangstype
AC, DC
Baseproduktnummer
Spenning - inngang
1,2VDC