SMS-R015-1.0 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMS-R015-1.0 |
Beskrivelse | RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.015 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 15 mOhms ±1% 5W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig, pulsmotstand |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funksjoner Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig, pulsmotstand |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -65°C – 170°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 2512 (6332 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,250" L x 0,120" B (6,35mm x 3,05mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,039" (1,00mm) |