IMSA-11600S-40B-GFN4 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | IMSA-11600S-40B-GFN4 |
Beskrivelse | CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 40 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,020" (0,50mm) Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
Kategori | Høyde over tavlen 0,236" (6,00mm) |
Monteringstype Overflatemontering | Nominell spenning 50V |
Kontakt/kontakttype Kontakter, Vertikal - 1-sidig | Materialets brennbarhetsklassifisering UL94V-0 |
Antall posisjoner 40 | Nominell strøm (AMP) 0,5A |
Avstand 0,020" (0,50mm) | Kontaktoverflate-tykkelse 3,94µin (0,10µm) |
Terminaler Loddetinn | Kabinettfarge Naturell |
FFC, FCB-tykkelse 0,30mm | Baseproduktnummer |