IMSA-11600S-40B-GFN4
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-11600S-40B-GFN4TR-ND - Tape og spole (TR)
2248-IMSA-11600S-40B-GFN4CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
IMSA-11600S-40B-GFN4
Beskrivelse
CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD
Detaljert beskrivelse
40 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,020" (0,50mm) Overflatemontering
Kategori
Høyde over tavlen
0,236" (6,00mm)
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
50V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Vertikal - 1-sidig
Antall posisjoner
40
Nominell strøm (AMP)
0,5A
Avstand
0,020" (0,50mm)
Kontaktoverflate-tykkelse
3,94µin (0,10µm)
Kabinettfarge
Naturell
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm