IMSA-11600S-10D-GFN4 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
IRISO USA Inc.
På lager: 121
Datablad
10 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,020" (0,50mm) Overflatemontering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FFC/FPC Auto Lock
IRISO USA, Inc - Auto I-Lock Connector Robot Manufacturing Concept
IMSA-11600S-10D-GFN4
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-11600S-10D-GFN4TR-ND - Tape og spole (TR)
2248-IMSA-11600S-10D-GFN4CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
IMSA-11600S-10D-GFN4
Beskrivelse
CONN FFC VERT 10POS 0.5MM SMD
Detaljert beskrivelse
Kategori
Høyde over tavlen
0,236" (6,00mm)
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
50V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Vertikal - 1-sidig
Antall posisjoner
10
Nominell strøm (AMP)
0,5A
Avstand
0,020" (0,50mm)
Kontaktoverflate-tykkelse
3,94µin (0,10µm)
Kabinettfarge
Naturell
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm