IMSA-11501S-30B-GFN1
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-11501S-30B-GFN1TR-ND - Tape og spole (TR)
2248-IMSA-11501S-30B-GFN1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
IMSA-11501S-30B-GFN1
Beskrivelse
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Underside 0,020" (0,50mm) Overflatemontering, Høyrevinklet
Kategori
Høyde over tavlen
0,134" (3,40mm)
Produsent
IRISO USA Inc.
Kabelendetype
Med hakk
Serie
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Flat flekstype
FFC, FPC
Funksjoner
Loddemontering
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Nominell spenning
50V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Underside
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner
30
Nominell strøm (AMP)
0,5A
Avstand
0,020" (0,50mm)
Kabinettfarge
Svart
Terminaler
Loddetinn
Baseproduktnummer
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm