T3800N18TOFVTXPSA1
T3800N18TOFVTXPSA1
DigiKeys produktnummer
448-T3800N18TOFVTXPSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T3800N18TOFVTXPSA1
Beskrivelse
SCR MODULE 1.8KV 5970A TO-200AE
Produsentens standard leveringstid
59 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SCR Modul 1.8 kV 5970 A Enkel Chassismontering TO-200AE
Kategori
Spenning - gate-utløser (Vgt)
2.5 V
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - gate-utløser (Igt)
250 mA
Emballasje
Brett
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
63000A ved 50Hz
Delestatus
Aktiv
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
300 mA
Struktur
Enkel
Driftstemperatur
135°C (TJ)
Antall SCR-er, dioder
1 SCR
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - av-stilling
1.8 kV
Kapsling
TO-200AE
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
3800 A
Baseproduktnummer
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
5970 A