ISZ230N10NM6ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-ISZ230N10NM6ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-ISZ230N10NM6ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-ISZ230N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ISZ230N10NM6ATMA1
Beskrivelse
TRENCH >=100V PG-TSDSON-8
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 7,7A (Ta), 31A (Tc) 3W (Ta), 48W (Tc) Overflatemontering PG-TSDSON-8 FL
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ISZ230N10NM6ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3,3V ved 13µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
9.3 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
690 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3W (Ta), 48W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TSDSON-8 FL
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
8V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
23mOhm ved 10A, 10V