ISC079N15NM6ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-ISC079N15NM6ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-ISC079N15NM6ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-ISC079N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ISC079N15NM6ATMA1
Beskrivelse
TRENCH >=100V
Detaljert beskrivelse
N-kanal 150 V 12,8A (Ta), 95A (Tc) 3W (Ta), 165W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ISC079N15NM6ATMA1 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7,4mOhm ved 36A, 15V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 77µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
40 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2900 pF @ 75 V
FET-type
Effekttap (maks)
3W (Ta), 165W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
150 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
8V, 15V