IRS2005STRPBF
DigiKeys produktnummer
IRS2005STRPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
IRS2005STRPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
IRS2005STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IRS2005STRPBF
Beskrivelse
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvbro portdrivere IC Ikke-inverterende 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IRS2005STRPBF Modeller
Kategori
Logikkspenning - VIL, VIH
0,8V, 2,5V
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - topputgang (kilde, ribbe)
290mA, 600mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangstype
Ikke-inverterende
Delestatus
Aktiv
Høy sidespenning - maks (Bootstrap)
200 V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Stige-/falltid (Typ)
70ns, 30ns
Drivkonfigurasjon
Halvbro
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Kanaltype
Uavhengig
Monteringstype
Overflatemontering
Antall drivere
2
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Porttype
IGBT, MOSFET (N-kanal)
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Forsyningsspenning
10V – 20V