IPTC014N10NM5ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPTC014N10NM5ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPTC014N10NM5ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPTC014N10NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPTC014N10NM5ATMA1
Beskrivelse
OPTIMOS 5 POWER MOSFET
Produsentens standard leveringstid
48 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 37A (Ta), 365A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Overflatemontering PG-HDSOP-16-2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPTC014N10NM5ATMA1 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1,4mOhm ved 150A, 10V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
3.8V ved 280µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
211 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
16000 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-HDSOP-16-2
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V