IPN70R360P7SATMA1
DigiKeys produktnummer
IPN70R360P7SATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPN70R360P7SATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPN70R360P7SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPN70R360P7SATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 700V 12.5A SOT223
Produsentens standard leveringstid
47 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 700 V 12,5A (Tc) 7,2W (Tc) Overflatemontering PG-SOT223
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPN70R360P7SATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 150µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
16.4 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±16V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
517 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
7,2W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
700 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-SOT223
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
360mOhm ved 3A, 10V