IPN60R2K1CEATMA1
DigiKeys produktnummer
IPN60R2K1CEATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPN60R2K1CEATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPN60R2K1CEATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPN60R2K1CEATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 3.7A SOT223
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 3,7A (Tc) 5W (Tc) Overflatemontering PG-SOT223-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPN60R2K1CEATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 60µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
6.7 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
140 pF @ 100 V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Effekttap (maks)
5W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-SOT223-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.1Ohm ved 800mA, 10V