IPL60R360P6SATMA1
DigiKeys produktnummer
IPL60R360P6SATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPL60R360P6SATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPL60R360P6SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPL60R360P6SATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 11.3A 8THINPAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 11,3A (Tc) 89,3W (Tc) Overflatemontering 8-ThinPak (5x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPL60R360P6SATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 370µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1010 pF @ 100 V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Effekttap (maks)
89,3W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-ThinPak (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
360mOhm ved 4.5A, 10V