IPI60R099CPXKSA1 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Infineon Technologies
På lager: 558
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 0
Datablad
N-kanal 600 V 31A (Tc) 255W (Tc) Gjennomgående hull PG-TO262-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
AUIRFSL6535
TO-262-3
IPI60R099CPXKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IPI60R099CPXKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IPI60R099CPXKSA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 31A TO262-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
IPI60R099CPXKSA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 1.2mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
80 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2800 pF @ 100 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
255W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO262-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
99mOhm ved 18A, 10V