IPD90P03P4L04ATMA2
DigiKeys produktnummer
448-IPD90P03P4L04ATMA2TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPD90P03P4L04ATMA2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPD90P03P4L04ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD90P03P4L04ATMA2
Beskrivelse
MOSFET P-CH 30V 90A TO252-31
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 30 V 90A (Tc) 137W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-11
EDA-/CAD-modeller
IPD90P03P4L04ATMA2 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
160 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
+5V, -16V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
11300 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
137W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-11
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.1mOhm ved 90A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 253µA