IPD90N10S406ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPD90N10S406ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPD90N10S406ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPD90N10S406ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD90N10S406ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 90A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 90A (Tc) 136W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-313
EDA-/CAD-modeller
IPD90N10S406ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
68 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4870 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
136W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-313
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
6.7mOhm ved 90A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 90µA