IPD85P04P407ATMA2
DigiKeys produktnummer
448-IPD85P04P407ATMA2TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPD85P04P407ATMA2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPD85P04P407ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD85P04P407ATMA2
Beskrivelse
MOSFET P-CH 40V 85A TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 40 V 85A (Tc) 88W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-313
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD85P04P407ATMA2 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
89 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
6085 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
88W (Tc)
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
40 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-313
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7.3mOhm ved 85A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 150µA