IPD70P04P4L08ATMA2
DigiKeys produktnummer
448-IPD70P04P4L08ATMA2TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPD70P04P4L08ATMA2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPD70P04P4L08ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD70P04P4L08ATMA2
Beskrivelse
MOSFET P-CH 40V 70A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 40 V 70A (Tc) 75W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-313
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD70P04P4L08ATMA2 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
92 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
+5V, -16V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5430 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
75W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
40 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-313
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7.8mOhm ved 70A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 120µA