IPD60R1K5PFD7SAUMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPD60R1K5PFD7SAUMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPD60R1K5PFD7SAUMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPD60R1K5PFD7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD60R1K5PFD7SAUMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 3.6A TO252
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 3,6A (Tc) 22W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-344
EDA-/CAD-modeller
IPD60R1K5PFD7SAUMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 40µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
4.6 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
169 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
22W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-344
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.5Ohm ved 700mA, 10V