IPD60R1K4C6ATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD60R1K4C6ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPD60R1K4C6ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPD60R1K4C6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD60R1K4C6ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 3.2A TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 3,2A (Tc) 28,4W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD60R1K4C6ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 90µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
9.4 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
200 pF @ 100 V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Effekttap (maks)
28,4W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.4Ohm ved 1.1A, 10V