IPD30N03S4L09ATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD30N03S4L09ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPD30N03S4L09ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPD30N03S4L09ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD30N03S4L09ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 30A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 30A (Tc) 42W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-11
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD30N03S4L09ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
20 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±16V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1520 pF @ 15 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
42W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-11
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
9mOhm ved 30A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 13µA