IPD30N03S2L10ATMA1 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Infineon Technologies
På lager: 4 397
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 103
N-kanal 30 V 30A (Tc) 100W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-11
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IPD30N03S2L10ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPD30N03S2L10ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD30N03S2L10ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 30A TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
42 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1200 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
100W (Tc)
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C