IDH12G65C5XKSA2
DigiKeys produktnummer
448-IDH12G65C5XKSA2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IDH12G65C5XKSA2
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 650V 12A PGTO2201
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 12A Gjennomgående hull PG-TO220-2-1
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
190 µA @ 650 V
Kapasitans ved Vr, F
360pF ved 1V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO220-2-1
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
12A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.7 V @ 12 A