IAUC50N08S5L096ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IAUC50N08S5L096ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IAUC50N08S5L096ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IAUC50N08S5L096ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IAUC50N08S5L096ATMA1
Beskrivelse
MOSFET_(75V 120V( PG-TDSON-8
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 50A 60W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-33
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IAUC50N08S5L096ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 24µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
29 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1684 pF @ 40 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
60W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
80 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8-33
Rds på (maks) ved Id, Vgs
9.6mOhm ved 25A, 10V