IAUA220N08S5N021AUMA1
DigiKeys produktnummer
448-IAUA220N08S5N021AUMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IAUA220N08S5N021AUMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IAUA220N08S5N021AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IAUA220N08S5N021AUMA1
Beskrivelse
MOSFET_(75V 120V( PG-HSOF-5
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 220A (Tj) 211W (Tc) Overflatemontering PG-HSOF-5-4
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IAUA220N08S5N021AUMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3,8V ved 120µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
105 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7219 pF @ 40 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
211W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
80 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-HSOF-5-4
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.1mOhm ved 100A, 10V