FS45MR12W1M1B11BOMA1
DigiKeys produktnummer
FS45MR12W1M1B11BOMA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FS45MR12W1M1B11BOMA1
Beskrivelse
MOSFET 6N-CH 1200V AG-EASY1BM-2
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 1200V (1,2kV) 25A (Tj) Chassismontering AG-EASY1BM-2
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
45mOhm ved 25A, 15V (typ.)
Produsent
Infineon Technologies
Vgs(th) (maks) ved Id
5.55V ved 10mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
62nC ved 15V
Emballasje
Brett
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1840pF ved 800V
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Monteringstype
Chassismontering
Konfigurasjon
6 N-kanal (3-fases bro)
Kapsling
Modul
Drain til Source-spenning
1200V (1,2kV)
Leverandørens enhetsforpakning
AG-EASY1BM-2
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
25A (Tj)