FF6MR12W2M1B11BOMA1 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Infineon Technologies
På lager: 59
Datablad
MOSFET-er – matriser 1200V (1,2kV) 200A (Tj) Chassismontering AG-EASY2BM-2
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CoolSiC Mosfet Introduction
FP25R12W1T7_B11 1200 V, 25 A PIM IGBT Module | Datasheet Preview
FF6MR12W2M1B11BOMA1
DigiKeys produktnummer
FF6MR12W2M1B11BOMA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FF6MR12W2M1B11BOMA1
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 1200V AG-EASY2BM-2
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5.63mOhm ved 200A, 15V
Produsent
Infineon Technologies
Vgs(th) (maks) ved Id
5,55V ved 80mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
496nC ved 15V
Emballasje
Brett
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
14700pF ved 800V
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Monteringstype
Chassismontering
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Kapsling
Modul
Drain til Source-spenning
1200V (1,2kV)
Leverandørens enhetsforpakning
AG-EASY2BM-2
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
200A (Tj)