CY7C1470BV25-167BZXI
DigiKeys produktnummer
448-CY7C1470BV25-167BZXI-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CY7C1470BV25-167BZXI
Beskrivelse
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SRAM - synkron, SDR Minne IC 72Mbit Parallell 167 MHz 3.4 ns 165-FBGA (15x17)
Kategori
Minneorganisering
2M x 36
Produsent
Minnegrensesnitt
Parallell
Serie
Taktfrekvens
167 MHz
Emballasje
Brett
Tilgangstidspunkt
3.4 ns
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,375V – 2,625V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)