BTS4130QGAXUMA1
DigiKeys produktnummer
BTS4130QGAXUMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BTS4130QGAXUMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BTS4130QGAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BTS4130QGAXUMA1
Beskrivelse
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 DSO-20
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømbryter/driver 1:1 N-kanal 2,1A PG-DSO-20-32
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BTS4130QGAXUMA1 Modeller
Kategori
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
Ikke nødvendig
Produsent
Strøm - utgang (maks)
2,1A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rds på (Typ)
130mOhm
Delestatus
Aktiv
Inngangstype
Ikke-inverterende
Brytertype
Funksjoner
Statusflagg
Antall utganger
4
Feilbeskyttelse
Strømbegrensning (fast), Detektering av åpen belastning, Overtemperatur, Overspenning
Forhold - inngang:utgang
1:1
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Utgangskonfigurasjon
Høy side
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
N-kanal
Leverandørens enhetsforpakning
PG-DSO-20-32
Grensesnitt
På/av
Kapsling
Spenning - last
5,5V – 20V