BSC025N03MSGATMA1 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BSC025N03MSGATMA1 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 30V 100A TDSON-8 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 30 V 23A (Ta) 100A (Tc) 2,5W (Ta), 83W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-1 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BSC025N03MSGATMA1 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 2V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 98 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 7600 pF @ 15 V |
Delestatus Utdatert | Effekttap (maks) 2,5W (Ta), 83W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |