BSC025N03MSGATMA1
DigiKeys produktnummer
BSC025N03MSGATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BSC025N03MSGATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BSC025N03MSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC025N03MSGATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 100A TDSON-8
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 23A (Ta) 100A (Tc) 2,5W (Ta), 83W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-1
EDA-/CAD-modeller
BSC025N03MSGATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
98 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7600 pF @ 15 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
2,5W (Ta), 83W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8-1
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.5mOhm ved 30A, 10V