RY2S-ULDC12V
DigiKeys produktnummer
1885-RY2S-ULDC12V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RY2S-ULDC12V
Beskrivelse
RELAY PLUG-IN DPDT 3A 12VDC
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 12VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Funksjoner
Lysindikator
Inntrekksspenning
9,6VDC
Utløsningsspenning
1,2VDC
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Kontaktklassifisering (strøm)
3 A
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
720VA, 90W
Spolemotstand
188 Ohms
Spolestrøm
64 mA