RY2S-UDC12V
DigiKeys produktnummer
1885-1271-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RY2S-UDC12V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 12VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Ikke låsbar
Inntrekksspenning
9,6VDC
Utløsningsspenning
1,2VDC
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Kontaktklassifisering (strøm)
3 A
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
720VA, 90W
Spolemotstand
188 Ohms
Spolestrøm
64 mA