RY2KS-UDC24V
DigiKeys produktnummer
1885-1016-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RY2KS-UDC24V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 24VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Låsing, Dobbel spole
Produsent
Termineringsstil
Pluggbar
Serie
Inntrekksspenning
19,2VDC
Emballasje
Bulk
Driftstid
25 ms
Delestatus
Aktiv
Frakoblingstid
25 ms
Monteringstype
Driftstemperatur
-5°C – 40°C
Spolespenning
Kontaktmateriale
Sølv (Ag), Gull (Au)
Kontaktskjema
DPDT (2 form C)
Godkjenningsbyrå
CSA, UR
Kontaktklassifisering (strøm)
3 A
Relétype
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Spolemotstand
480 Ohms
Belastning - maks veksling
720VA, 90W
Baseproduktnummer
Spolestrøm
50 mA