Bilde for RY2KS-UAC24V er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RY2KS-UAC24V
DigiKeys produktnummer
1885-RY2KS-UAC24V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RY2KS-UAC24V
Beskrivelse
RELAY PLUG-IN DPDT 3A 24VAC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 24VAC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Låsing, Dobbel spole
Produsent
Termineringsstil
Pluggbar, 14-pinners
Serie
Inntrekksspenning
19,2VAC
Emballasje
Bulk
Driftstid
25 ms
Delestatus
Aktiv
Frakoblingstid
25 ms
Monteringstype
Driftstemperatur
-5°C – 40°C
Spolespenning
Kontaktmateriale
Sølv (Ag), Gull (Au)
Kontaktskjema
DPDT (2 form C)
Godkjenningsbyrå
CSA, UR
Kontaktklassifisering (strøm)
3 A
Relétype
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Spolemotstand
132 Ohms
Belastning - maks veksling
720VA, 90W
Baseproduktnummer
Spolestrøm
56 mA