RH4B-UAC120V
DigiKeys produktnummer
1885-1146-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RH4B-UAC120V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 120V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé 4PDT (4 form C) 120VAC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Ikke låsbar
Produsent
Termineringsstil
Innstikk, hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Serie
Inntrekksspenning
96VAC
Emballasje
Bulk
Utløsningsspenning
36VAC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
25 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
25 ms
Spolespenning
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Kontaktskjema
4PDT (4 form C)
Kontaktmateriale
Sølv-kadmiumoksid (AgCdO)
Kontaktklassifisering (strøm)
10 A
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, cURus, TUV
Omkoblingsspenning
120VAC, 28VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
1200VA, 280W
Spolemotstand
7.36 kOhms
Spolestrøm
16.5 mA